Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Часто задають питання юристу

Часто задають питання юристу

Забудовник пустив мешканців у квартири будинки, не зданий в експлуатацію, і вони використовують воду, газ, електроенергію ...... Як з них брати гроші? Напряму не-як, а який договір може скласти з ними забудовник, щоб оплачувати комунальні послуги за їх рахунок? Як можна в такій ситуації оформити відносини між майбутніми власниками квартир і забудовником, щоб вони покривали витрати на ці послуги?

І ще. Яка відповідальність забудовника за те, що він пустив майбутніх власників на об'єкт незавершеного будівництва для проведення ремонту?

У такій ситуації забудовник спочатку порушив вимоги законодавства, впустив мешканців у будинок який не зданий в експлуатацію. Він у такій ситуації несе відповідальність навіть за ризик нещасних випадків. Оскільки будинок є будівельним майданчиком.
Щодо сплати комунальних послуг, то по-перше треба розібратися чи має право їх використати сам забудовник. А якщо має, то за якою ціною. Адже не секрет, що ціна за комунальні послуги для підприємств значно вища ніж для фізичних осіб.
Крім того виникає питання як вести облік використаних послуг. Адже неможливо поставити лічильник на електроенергію, якщо квартиру не здали в експлуатацію.
Що ж робити в нашій ситуації? Перед тим як впускати туди мешканців, поставити умову про сплату певної твердої суми щомісяця, яка і піде на сплату комунальних послуг. Але при цьому треба участь інтереси мешканців, вони не повинні платити за комунальні послуги за ціною для юридичних осіб. Хоча, беручи до уваги виходу такій ситуації за рамки закону, це справа швидше моральності забудовника.

 

 
Юридична консультація під час підписання договорів

Принципи та гарантії адвокатської діяльності

Наслідок кризи: поручителі по кредитах кинулися до юристів

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.