Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Розлучення, послуги адвоката по розлученню

Розлучення, послуги адвоката по розлученню


• Розлучення, розірвання шлюбу - якщо один із чоловіка й жінки ухиляється від розлучення (розірвання шлюбу) наприклад, відмовляється подати заява на розлучення, розірвання шлюбу проходить у суді. Зверніть увагу, якщо в чоловіка й жінки є загальні діти або відсутнє згода одного із чоловіка й жінки на розлучення, то розірвання шлюбу може бути зроблене за заявою одного або обох чоловіка й жінки.

• Установлення батьківства - при відмові батька визнавати позашлюбної дитини своїм, часте батьківство доводиться доводити в суді. Ви повинні знати, що в РФ у позашлюбних дітей того ж права, що й у породжених у шлюбі, за умови що їх визнають обоє батька дитини.
• Усиновлення дітей - юридичний акт, у чинність якого між усиновленою дитиною і його усиновителем установлюються особисті й майнові правові відносини, аналогічні відносинам між батьками та дітьми.
• Позбавлення батьківських прав - застосовувана за рішенням суду міра захисту дітей. Батьки, позбавлені батьківських прав, втрачають усі права, засновані на факті споріднення з дитиною. Позбавлення батьківських прав не звільняє батьків від обов'язку містити своєї дитини.
• Розділ майна чоловіка й жінки при розлученні - юридичний акт, у чинність якого припиняється право загальної й спільної власності, а майно розподіляється між колишніми власниками цього майна. Це дуже складна процедура, що зачату має свої етапи й можливості доведення. Наші юристи нададуть Вам юридичну допомогу в цьому питанні.
• Аліменти, стягнення аліментів - при відсутності угоди про сплату аліментів у суд з вимогою про стягнення аліментів можуть звернутися особи (ті члени родини, яким право на аліменти надано Сімейним кодексом). Одержувач аліментів за згодою, при його невиконанні або неналежному виконанні платником аліментів, вправі вимагати примусового виконання цієї угоди за правилами виконавчого виробництва, або може зажадати в судовому порядку зміни або розірвання аліментної угоди, якщо таке має місце.
• Визнання шлюбу недійсним;
• Складання шлюбного договору, контракту - угода осіб, що вступають у шлюб, або угода чоловіка й жінки, що визначає майнові права й обов'язки чоловіка й жінки в шлюбі й (або) у випадку його розірвання.

Юридична допомога, послуги адвоката і юридичну консультацію Ви можете одержати, зв'язавшись із нашим адвокатом.

 

 
Розірвання шлюбу (розлучення), розділ майна, послуги адвоката при розлученні

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ

Культура юриста. Частина3

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.