Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Чи законно підвищення процентних ставок за користування кредитом?

Чи Законно підвищення процентних ставок за користування кредитом?

 Дане питання в теперішній час торкнувся майже кожного хто хоч якось пов'язаний з банківською системою, не зміг він обійти й нас колектив юридичної компанії «URKON».
 До нас звернувся клієнт, що оформивши в 2006 році кредит який дозволив йому  купити машину. З місяця на місяць він, фіксованими платежами погашав кредит. Поки не відбувся непередбачене «можливий обвал банківської системи». І банк, що видав нашому клієнтові кредит, перестає більше турбується із приводу привабливості  кредитного продукту, залишаючи місце тільки холодному фінансовому розрахунку,  підвищує нашому клієнтові  процентну ставку по кредиту на 4%.
 Вивчивши документи, фахівці нашої компанії прийняли рішення, що випадок клієнта не безнадійний, хоча в кредитному договорі й зазначена  можливість однобічного підвищення процентної ставки з боку банку. Була підготовлена відповідь банку.
Хотілося б відзначити, що позиція нашої компанії відносно даного випадку ґрунтувалася на ряді нормативних документів і Законодавчих актів. Нами так само не виключалася можливість судового розгляду,  більше того ми були готові й настроєні на даний розгляд
 Яке ж був наш подив, довідавшись про  реакції банку на відповідь клієнта. Співробітники банку, один за одним, почали запевняти нашого клієнта, що отримане їм повідомлення^-повідомлення-повідомлення-лист-повідомлення  помилка й більше того просили не кому не розповідати про що виникли. Клієнт залишився задоволений, процентна ставка не змінилася, підтвердження чому банк видав офіційний лист.
 Аналізуючи ситуацію, фахівці нашої компанії визначили причину настільки дивного поводження співробітників банку, що безсумнівно ще більше підсилило позицію нашої компанії в питаннях відстоювання інтересів клієнтів відносно однобічного підвищення процентних ставок
 На сьогоднішній день фахівці нашої компанії готові впевнено відстоювати інтереси клієнтів у питаннях збереження первинних процентних ставок!

Звертайтеся!
 
Автор:
юрист Юридичної компанії  Чернов А.В.

 

 
Адвокат - захисник підозрюваного, обвинуваченого, підсудного

Індивідуальні та колективні трудові спори

Юридична практика

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.