Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Складання і юридичний аналіз договорів

Одним з напрямків діяльності нашої Юридичної компанії є  складання договорів, правова експертиза договорів, юридичний висновок, юридична перевірка змісту договору, юридичний аналіз договору, розірвання, виконання договору, оформлення договорів.

Не перший рік ми вирішуємо проблеми наших клієнтів, пов'язані зі складанням договорів, висновком і виконанням договорів
На жаль, скільки б типових договорів ви не використали, на практиці неминуче виникне ніким не описаний і не розглянутий договір. Ми володіємо технологією складання договорів з урахуванням наслідків включення в договір тієї або іншої умови. Наші юристи проводять юридичний аналіз діючих у цей час вимог до господарських договорів, дотримання яких зобов'язане при висновку й виконанні кожної угоди

Юристи нашої компанії на юридичної консультації докладно опишуть деякі варіанти різних типів договорів, приведуть  рекомендації зі складання супутніх документів. Ви також довідаєтеся, як правильно оформити документи, пов'язані з виконанням договору

Наші юристи розповідять Вам:


- які бувають варіанти договорів і який з них вам варто вибрати залежно від конкретної ситуації, ваших бажань і можливостей;
- що необхідно зробити для того, щоб уникнути проблем у майбутньому або хоча б зменшити розмір можливих втрат;
- - і багато чого іншого…
Юристи нашої компанії дадуть рекомендації з урахуванням вимог податкових органів, пропонованих ними при проведенні документальних перевірок

 

Ми зробимо кваліфіковану юридичну допомогу в складанні договорів будь-якої складності й різного втримування. Так само ми здійснюємо юридичний супровід угод, так що наші клієнти можуть бути впевнені у вдалому результаті угоди й не хвилюватися, що стануть об'єктом афери або обману.

Сумніваєтеся в нових партнерах? Наші співробітники візьмуться за складання договорів і юридичний супровід ваших угод. І навіть якщо інтереси вашої компанії прийде відстоювати в судовому порядку, наша Юридична компанія надасть допомогу в складанні позовних заяв і веденні вашої справи в суді. Результат будь-якої справи в суді часто заздрості від правильності складання позовних заяв, тому без кваліфікованих юристів просто не обійтися. У нашої Юридичної компанії готові вести ваші справи – і приводити їх до оптимального завершення.

 

Ключові слова, по яких Ви можете нас знайти:

 

Адвокат;

Юридичні послуги;

Юридичні слуги по складанню договорів;

Юридичний аналіз договорів;

Юридичний супровід договорів;

 

 

 
Набуття звання адвоката у Франції

Стрижка кошек по недорогим ценам

ПОСЛУГИ АДВОКАТА В ЦИВІЛЬНОМУ СПРАВІ

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.