Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Що входить в послуги адвоката в Києві?

Юридична компанія «Urkon» - спеціалізується в галузі кримінального права, а також надасть комплекс юридичних послуг.Адвокати юридичної фірми «Urkon» є провідними практикуючими адвокатами у кримінальних справах в Україні.

Напрямку адвокатських послуг в сферу кримінального права дозволяє направити досвід кращих адвокатів і запас знань провідних фахівців, даючи клієнтам неабияку надійність і високоякісну компетентність у наданні правових послуг адвокатами у кримінальних справах.Ми визначили для себе ряд принципів, що формують культуру нашої організації, і підтримуються всіма адвокатами.

Постійне вдосконалення.Ми намагаємося надати адвокатську допомогу, що відповідає найвищим міжнародним вимогам, надаємо до правових послуг, що надаються юристами у кримінальних справах.Для того, щоб новітні рішення кримінальних адвокатів відповідали всім вимогам наших клієнтів, і дозволяли їх завдання будь-якої складності, ми встановили високі стандарти всередині компанії.Як до способу надання адвокатами допомоги, так і до самих адвокатським послуг, тому, кожен адвокат юридичної компанії «Urkon», формулює і приймає для себе загальні цінності, сприяючи процесу постійного поліпшення організації своєї роботи.Ми допомагаємо, і безперервно розвиваємо наші партнерські і клієнтські відносини, що дозволяють адвокатам пропонувати клієнтам нашої компанії здійснювати комплексне рішення задач на самому високому рівні.

Що входить в послуги адвоката в Києві? Основними послугами адвоката входять захищати інтереси і права третіх осіб - як юридичних, так і фізичних осіб.

Дивлячись з професійної точки зору, послуги адвоката не сильно відрізняються від послуг, що надаються юристами, тому гонорари (ціни на послуги адвоката та юриста) в принципі можна порівняти і відповідно до загальних правил фіксуються в письмовій формі.Строгого нормативного регламенту заяв, встановленого законодавством, не існує, але існує безліч факторів, що впливають на вартість оплати праці адвоката та юриста.Потрібно зазначити, що в цю вартість входить його гонорар за здійснену ним роботу і власне від того безкоштовних адвокатських послуг не буває.

.
 

 
Наслідок кризи: поручителі по кредитах кинулися до юристів

Чи можливо стягнути борг за розписці?

Розірвання шлюбу (розлучення), розділ майна, послуги адвоката при розлученні

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.

 
 

Осб шпунтованная купить в спб
О компании
fanerastroy.ru
Бинты 7х14 цена, оптом звоните
В продаже - Бинт, низкие цены! Невостребованные остатки
salarfirstaid.ru