Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Що входить в послуги адвоката в Києві?

Юридична компанія «Urkon» - спеціалізується в галузі кримінального права, а також надасть комплекс юридичних послуг.Адвокати юридичної фірми «Urkon» є провідними практикуючими адвокатами у кримінальних справах в Україні.

Напрямку адвокатських послуг в сферу кримінального права дозволяє направити досвід кращих адвокатів і запас знань провідних фахівців, даючи клієнтам неабияку надійність і високоякісну компетентність у наданні правових послуг адвокатами у кримінальних справах.Ми визначили для себе ряд принципів, що формують культуру нашої організації, і підтримуються всіма адвокатами.

Постійне вдосконалення.Ми намагаємося надати адвокатську допомогу, що відповідає найвищим міжнародним вимогам, надаємо до правових послуг, що надаються юристами у кримінальних справах.Для того, щоб новітні рішення кримінальних адвокатів відповідали всім вимогам наших клієнтів, і дозволяли їх завдання будь-якої складності, ми встановили високі стандарти всередині компанії.Як до способу надання адвокатами допомоги, так і до самих адвокатським послуг, тому, кожен адвокат юридичної компанії «Urkon», формулює і приймає для себе загальні цінності, сприяючи процесу постійного поліпшення організації своєї роботи.Ми допомагаємо, і безперервно розвиваємо наші партнерські і клієнтські відносини, що дозволяють адвокатам пропонувати клієнтам нашої компанії здійснювати комплексне рішення задач на самому високому рівні.

Що входить в послуги адвоката в Києві? Основними послугами адвоката входять захищати інтереси і права третіх осіб - як юридичних, так і фізичних осіб.

Дивлячись з професійної точки зору, послуги адвоката не сильно відрізняються від послуг, що надаються юристами, тому гонорари (ціни на послуги адвоката та юриста) в принципі можна порівняти і відповідно до загальних правил фіксуються в письмовій формі.Строгого нормативного регламенту заяв, встановленого законодавством, не існує, але існує безліч факторів, що впливають на вартість оплати праці адвоката та юриста.Потрібно зазначити, що в цю вартість входить його гонорар за здійснену ним роботу і власне від того безкоштовних адвокатських послуг не буває.

.
 

 
Адвокат - це надійна підтримка в правовому світі

ДТП І ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Вас зупинили працівники ДАІ або ДПС: що робити? Які повноваження працівників міліції і ваші права ???!!!

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.