Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Юридична допомога та послуги адвоката в Києві

«Urkon» - це багаторічна, стабільна юридична компанія, юристи якої мають великий досвід роботи у всіх областях юридичної допомоги.Компанія надає досконалий пакет документів, потрібних для правового забезпечення договірної діяльності Вашої компанії.

Головний напрям заняття компанії - вести складні суперечки в господарських судах, адміністративних судах всіх юрисдикцій, а також юридичне забезпечення з інших питань, пов'язані з організацією різних форм власності.Наша компанія займається веденням судових справ усіх складнощів.В окремих випадках, можливо надати юридичну допомогу фізичним особам.Консультація іноземних компаній, що давно працюють або тільки починають свою професійну діяльність на території Україні.

Юридична допомога та адвокат в Києві, в досудовому залагодженні суперечок і в судових процесах будь-якої складності, включаючи позови взаємопов'язані.В залежності від бажання клієнта, ймовірно абонентське або дистанційне обслуговування клієнтів.Юридична компанія «Urkon» супроводжує операції з управління об'єктами нерухомості та будівництва: запровадження земельної ділянки та отримання потрібних документів по будівництві, легалізації самовільного будівництва, проблеми оформлення права власності.

Фірма надає послуги клієнтам в оформленні земельних ділянок на умовах оренди землі, придбання земельних ділянок, а також в ряді інших питань, що виникають в процесі залагодження земельних суперечок.

Окремо компанія надає юридичний супровід компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, проводить юридичні дослідження діяльності коіпаній для іноземних інвесторів і кредиторів.Юристи компанії грамотно оформлять документи, щоб зареєструвати торгову марку.Крім перерахованих видів діяльності компанія надає широкий спектр юридичних послуг.

.
 

 
Правові відносини

Захист в суді, складання позовних заяв та послуги адвоката

Юридична консультація під час підписання договорів

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.