Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Який юрист мені потрібен?

Першим ділом вам необхідно усвідомити, що безліч адвокатів спеціалізуються в будь-якій частині права. Юриспруденція - наука досить обширна, і знати все про кожного просто немислимо. Неможливо осягнути необхватное. Спеціалізація дозволяє адвокату бути справжнім фахівцем у своїй галузі. Адвокатів занадто "широкого профілю" відважно женіть в шию.

Є адвокати ( юристи ), Що спеціалізуються на кримінальних справах. Є - на оподаткування, на міграційних питаннях, реєстрації підприємств, фінансовому праві, трудових відносинах і т.д.

При виборі адвоката від вас вимагається оцінка труднощі і важливості вашого запитання. Як це питання може вплинути на ваш бізнес? Як сильно охоплені ваші права? На скільки допустимі втрати при неблагополучному кінець? Дайте відповіді на всі ці питання.

Якщо питання занадто важливий для вашого бізнесу і для вас - то краще не ризикуйте, звертаючись до самого першого ліпшого адвокату з реклами. Краще витратьте годину на пошук справді відмінного експерта у вашому питанні.

Де виявити відмінної юриста?


Хороший варіант - це звернутися до адвоката за рекомендацією. Якщо ваші співробітники, партнери або хороші знайомі зверталися до адвоката з схожими питаннями, - проконсультуйтеся у них, раді вони своїм адвокатом, то хіба вони радити його комусь ще. Якщо результат позитивний, то вам дійсно потрібно зустрітися з цим адвокатом, щоб усвідомити, чи підійде він вам також.

Ну а якщо у вас не знайшлося знайомих, які допоможуть вам з пошуками юриста, то вам необхідно знайти інформацію в інтернеті, довідкових. Запитуйте у адвоката рекомендації його замовників. Не лінуйтеся користуватися дзвінками що б перевіряти рекомендації. Запитайте замовників адвоката - раді чи вони? Що найважче в роботі з ним? Чи захочуть вони користуватися службами цього адвоката (фірми) в подальшому?

Також не потрібно забувати, що звертаючись до адвокатської фірму з відомим ім'ям, трудитися вам все одно доводиться з певною людиною, а не з фірмою. Відмінна репутація юридичної компанії гарантує якість роботи, але не потрібно покладатися лише на ім'я фірми. Головна компетенція адвоката, той, що буде робити роботу, його кваліфікація, навик і ваша здатність результативно співпрацювати з ним.

 

 
Зупинка і стоянка

Професійні права адвоката

Адвокат - це надійна підтримка в правовому світі

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.