Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Оплата праці адвоката

Оплата праці адвоката


Оскільки професія \u0026quot; адвокат \u0026quot;Віднесена законом до\u0026quot; незалежним і ліберальним \u0026quot;, втручання у фінансові відносини адвоката та його клієнта значно обмежені. В їхню основу покладено принцип двосторонньої добровільної угоди. Стаття 10 закону про статус адвокатів в редакції від 10 липня 1991 передбачає, що тарифи на складання цивільно - процесуальних документів та участь у процесуальних діях встановлюється цивільно-процесуальним законодавством. Гонорари за консультації, допомогу в суді, надання порад, складання правових документів, що не потребують посвідчення, і за виступ в дебатах, встановлюється за домовленістю з клієнтом.

При відсутності згоди з останнім, гонорар визначається за звичаєм, з урахуванням матеріальної забезпеченості клієнта, складності справи, витрат адвоката і т.д. Заборонено встановлювати розмір гонорару залежно від результатів судової справи. Однак не забороняється до основного гонорару доплачувати додатковий, в разі позитивного для клієнта рішення суду.

Наведемо приклад визначення розміру гонорару за внутрішнім регламентом колегії адвокатів судового округу Верхньої Сени: це час, відданий справі характер, складність, громадське значення інтересів, що захищаються, витрати по справі, зроблені конторою, де працює адвокат, характер спеціалізації адвоката, і нарешті виграш, отриманий клієнтом. Рада ордену адвокатів може щороку встановлювати орієнтовні критерії винагороди.

Проте іноді виникають спори щодо гонорарів між адвокатом і клієнтом. У цьому випадку питання розв\u0026#39;язується керівництвом ордену адвокатів.

Багато часу й енергії віддають французькі адвокати наданню безкоштовної юридичної допомоги населенню. Так, наприклад, в Парижі приблизно 27 тисяч жителів щороку одержує такі консультації. Виникає чимало проблем і в наданні безкоштовної або пільгової правової допомоги. Так, кількість осіб, що користуються нею у цивільних справах, постійно зростає. Однак, винагорода в цих випадках є досить скромною і виплачується з чималим проміжком у часі. У деяких департаментах Франції, де допомога надається на пільгових засадах, вона складає 50% усіх цивільних справ.

Сьогодні адвокати ставлять питання про перегляд ставок винагороди і створення таких механізмів, які виключали б затримку оплати і неузгодженість дій колегій та держави. Пропонується також створити спеціальний фонд оплати праці адвокатів, які допомагають тим, хто має право на пільги. Такий фонд при розумному управлінні може дати прибуток.

 

 
ДТП І ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Юридична консультація під час підписання договорів

Вас зупинили працівники ДАІ або ДПС: що робити? Які повноваження працівників міліції і ваші права ???!!!

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.