Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Організаційні форми діяльності адвокатури

Організаційні форми діяльності адвокатури


Особа, яка отримала свідоцтво, в право на заняття адвокатською діяльністю, має право практикувати індивідуально або відкрити своє адвокатське бюро або об\u0026#39;єднуватися з іншими адвокатами в колегії, фірми, контори та інші адвокатські об\u0026#39;єднання, які діють відповідно до Закону про адвокатуру і своїми статутами.

Діяльність адвокатських об\u0026#39;єднань грунтується на принципах добровільності, самоврядування, колегіальності та гласності. Вони реєструються в Міністерстві юстиції України, після чого повідомляють місцевим органам влади про свою реєстрацію, а адвокати - про одержання свідоцтва на право проводити юридичні консультації .

Закон про адвокатуру України відносить порядок утворення адвокатських об\u0026#39;єднань, питання їх діяльності, реорганізації та ліквідації, структури, штатів, функції, порядок витрачання коштів, прав та обов\u0026#39;язків керівних органів, порядку їх виборів та інші питання до компетенції відповідних об\u0026#39;єднань.

Адвокатські бюро, колегії, фірми, контори тощо є юридичними особами, вини, як і адвокати, приватно практикуючі мають рахунки в банках на території України (а у встановлених чинним законодавством випадках - і в іноземних банках), печатку і штамп із своїм найменуванням.

Закон визначає відносини адвокатури з державними структурами, гарантуючи при цьому її самостійність і незалежність. Зокрема, Міністерство юстиції забезпечує оплати праці адвокатів за рахунок держави і у разі участі адвокати у кримінальній справі за призначенням та при звільненні громадян від оплати юридичної допомоги, узагальнює статистичну звітність про адвокатську діяльність, сприяє здійсненню заходів щодо підвищення професійного рівня адвокатів. Що стосується місцевих органів державного управління, от вони в межах своєї компетенції сприяють адвокатам та адвокатським об\u0026#39;єднанням у вирішенні соціальних питань, забезпечують їх приміщеннями для роботи і т.д.

Адвокати України виконують за Законом такі функції:
- Дають консультації та роз\u0026#39;яснення з юридичних питань;
- Усні та письмові довідки по законодавству;
- Складають заяви, скарги та інші документи правового характеру;
- Запевняють копії документів і справи, які вони ведуть;
- Здійснюють представництво в суді, інших державних органах;
- Надають юридичну допомогу підприємствам, установам, організаціям;
- Здійснюють правове забезпечення підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності громадян і юридичних осіб;
- Чи виконують свої обов\u0026#39;язки передбачені кримінально-процесуального законодавства у процесі дізнання та на попередньому слідстві.
\u0026nbsp;
Разом з тим адвокату надається можливість здійснювати згідно з законом й інші види юридичної допомоги.

 

 
Процес розгляду трудових спорів

Адвокатські єднання

Юридична консультація по щорічному підтвердженню відомостей про юридичну особу

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.