Реєстрація»  
 
 логін   пароль 
 
 
 
(093) 617-03-95
     Шукати | Розширений пошук
 
«Розділи»

 
(093) 617-03-95
«Юридичні статті»
& 

Форма організації роботи адвоката у Франції

Форма організації роботи адвоката у Франції


Цікавою проблемою є також проблема уніфікації професії \u0026quot; адвокат \u0026quot;, Яка тільки у Франції охоплює всіх практикуючих у сфері надання юридичної допомоги юристів (юрисконсульти включно) і підпорядковує їх однаковим правилам професійної діяльності. Реформування у напрямку злиття різних відгалужень професії юриста-практика в єдину адвокатську професію здійснювалося поетапно ще з 60-х років і завершилося в 1991р.

У зв\u0026#39;язку з реформою французькі адвокати одержали можливість обирати форму організації праці. Почнемо з традиційних. Частина адвокатів може працювати індивідуально, як фізичні особи. Є можливість організувати товариства з обмеженою відповідальністю. До цього слід додати, що адвокат в силу тих чи інших причин (наприклад, відсутність коштів на придбання власності у вигляді контори) може укласти контракт про співпрацю з іншим адвокатом або групою адвокатів.

Виключенням з режиму ліберальної професії є наявність дозволу працювати за наймом у іншого адвоката (групи адвокатів). У цьому випадку укладається трудова угода. Адвокат, що працює за наймом, зберігаючи основні права, не має права на власну клієнтуру. На адвоката-наймача покладено цивільно-правову відповідальність за професійну діяльність найманого адвоката, а останній при виконанні своїх функцій зобов\u0026#39;язаний нагадувати, що він працює за наймом у певного адвоката.

Групові форми роботи адвокатів є надзвичайно різноманітними. Число варіантів збільшилося після реформи 1992 р.

Традиційно найбільш поширеними є асоціації і цивільно-професійні товариства. Асоціація - це об\u0026#39;єднання адвокатів, кожний з яких персонально відповідає перед своїм клієнтом. Права члена асоціації носять особистий характер і не можуть передаватися. Члени асоціації повною мірою зберігають свою правосуб\u0026#39;єктність. Угода про їх створення полягає в письмовому вигляді і доводиться до відома Ради ордена адвокатів. Дуже поширеною формою групового об `єднання є цивільно-професійні товариства (ЦПТ). ЦПТ вносяться до списків об\u0026#39;єднань адвокатів і підлягають реєстрації як юридичні особи.

Однією з основних характеристик суспільства є те, що його члени відповідають за борги солідарно і повністю - перед третіми особами. ЦПТ купує чи орендує усе, що необхідно для спільної роботи адвокатів: приміщення, обладнання, наймає допоміжний персонал. Клієнтура, яку персонально мав кожний адвокат-співзасновник, передається у власність або користування суспільства. За умовами роботи ЦПТ адвокат не одержує персональних гонорарів в міру їх надходження, оскільки усі вони складають прибуток товариства. Праця адвокатів - членів ЦПТ винагороджується за правилами Статуту товариства, частіше - шляхом розподілу прибутку, в залежності від розміру часток статутного капіталу, яким володіє кожен член суспільства. З іншого боку, адвокат не компенсує поточних і виробничих витрат - це є обов\u0026#39;язком суспільства і персонально не оподатковується.
Товариство може відкривати додаткові контори в конторах своїх членів. Останні працюють тільки від його імені. Вони не можуть бути членами інших об\u0026#39;єднань адвокатів або займатися індивідуальною практикою. Члени товариства присвячують йому всю свою діяльність та інформують про неї один одного, дотримуючись при цьому професійної таємниці.

Крім розглянутих вище, є способи об\u0026#39;єднання не для \u0026quot;повного здійснення професійної адвокатської діяльності\u0026quot;, а лише об\u0026#39;єднання з метою \u0026quot;визначення матеріальних коштів\u0026quot; для полегшення здійснення цієї діяльності. Таке \u0026quot;громадянське суспільство з об\u0026#39;єднаними засобами\u0026quot; або, наприклад, \u0026quot;групова адвокатська контора\u0026quot;, зв\u0026#39;язку і взаємозалежність між членами яких є значно менш жорсткими.

Еще до реформи представникам деяких ліберальних професій, які надають такі послуги як юридична консультація , Було дозволено здійснювати свою діяльність в іншій формі. Відповідно до закону № 1258 від 31 грудня 1990 адвокати нової професії (мається на увазі їх консолідація з юридичними консультантами) мають право створювати товариства комерційного типу.

Зазначений закон детально регулює особливості цих товариств, а також загальні питання: назву, виникнення юридичної особи, розподіл капіталу, регламентацію рахунків членів товариства, їх відповідальність, спори між ними та ін

Розширює сферу діяльності адвоката і сприяє зміцненню його матеріального становища введений з 1 січня 1992 дозвіл адвокатам ставати членами \u0026quot;об\u0026#39;єднань економічного стимулювання\u0026quot;, які є юридичними особами, і хоча реєструються як такі, але в прямому розумінні не є господарськими товариствами, а покликані сприяти економічній діяльності своїх членів.

 

 
Досвід російських колег (Помилковий донос)

Юридична консультація по щорічному підтвердженню відомостей про юридичну особу

Кого вважати адвокатом?

 
 
 
 
 
  Юридична консультація
 
  Реєстрація, ліквідація підприємств
 
  Реєстрація інвестицій
 
  Ліцензування, сертифікація
 
  Абонентське обслуговування
 
  Захист у судах
 
  Захист прав
 
  Зовнішньоекономічна діяльність
 
  Юридична фірма
 
  Юридична компанія
 
  Юридичні послуги
 
«Новини»
[04.08.2011]
Закон України «Про судовий збір»
 
Постійно в подібних моментах в Вашій професійній практиці чи особистого життя стане на підмогу юридична консультація юристів з великим досвідом роботи.

 
[04.08.2011]
Податкова інспекція запровадила "карти тіньової економіки"
 
В кінці минулого місяця керівники податкової служби України отримали так звані "карти тіньового сектора", за допомогою яких вони збираються боротися з приховуванням доходів платниками податків.

 
[04.08.2011]
Зміни в законі про державні закупівлі
 
263 народних депутата України проголосували за внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" та Кодексу про адміністративну відповідальність в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.